Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.

Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

oslavy 45. výročí založení SDH

Typ: ostatní
V sobotu 15.července se v nádherné přírodní lokalitě pod Hůrkou sešlo více jak 100 hasičů a zhruba stejné množství příznivců dobré muziky a zábavy a stálo to za to.
Pozvání přijali hasiči ze vzdálených okrsků, ze Želivce, Dálkovic, Keblova, Nesměřic, Hořic a Ježova. Z domácího okrsku hasili poze ze sousedních Dolních Kralovic.
Na začátku slavnosti bylo dojemné ocenění zakládajících členů sboru, poté následovala volná soutěž v požárním útoku. Dominantou celého odpoledne bylo vystoupení dechové hudby Libkovanka pod vedením Zdeňka Beneše.
Pod stany seděli posluchači, kteří pravidelně navštěvují kulturní akce v Blažejovicích. Všichni byli nadmíru spokojeni a už se chystají na pouť 19.srpna.
Velmi dobrým vystupováním provázel celé odpoledne DJ Blažek

Vytvořeno: 18. 7. 2017