Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.

Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

Podblanický hudební podzim

3.listopadu 2017 se  v Blažejovicích uskutečnil koncert v rámci zmíněného festivalu.

Večer byl věnovám skladateli Leoši Janáčkovi .  Proto nás svým vystoupením potěšilo Janáčkovo kvarteto.

Dlouhý potlesk byl potvrzením, že všichni vzdali hold velkému hudebnímu umění.

Potvrdilo se, že každá hudba je krásná , že spojuje lidi a navozuje přátelskou atmosféru.

Sál provoněla sirupy a květinami paní Nixbauerová a svými obrázky rozveselil pan Raiser.

Oba sklidili velký obdiv.

Hudebníci a hosté si po skončení programu poseděli a popovídali v přátelské atmosféře.

Za spokojeným večerem je hodně práce, perfektně připravený sál, skvělé občerstvení.

Díky patří Aleně Dědičové, Romanu Kučerovi, Zdeně Kučerové, Karolíně Kučerové, Janě Dědičové, Ludmile

Machyanové, manželům Urbánkovým, Zdeňku Raiserovi, Michalu Petrovi.

OBEC BLAŽEJOVICE HLEDÁ ZÁJEMCE O KOUPI ZEMĚDĚLSKÝCH OBJEKTŮ V KÚ BLAŽEJOVICE.

JEDNÁ SE O BUDOVY VE VELMI PĚKNÉM PROSTŘEDÍ OBCE.
BUDOVY JSOU UZPŮSOBENY PRO ZEMĚDĚLSKOU VÝROBU.
VELMI DOBRÁ MOŽNOST PŘESTAVĚT JE NA JINÝ ZPŮSOB UŽÍVANÍ.
REKREAČNÍ NEBO SOCIÁLNÍ SLUŽBY.
OBJEKTY JSOU NAD VESNICÍ V KRÁSNÉM PROSTŘEDÍ POD LESEM
OBKLOPENY ZELENÍ NAD RYBNÍKEM.
INFORMACE DOSTANETE NA TELEFONU 737355847. celý text

ostatní | 29. 5. 2017 | Autor: Správce Webu